שיעורי מפוחית למתחילים 
 
לפני לימוד ביחידה זו יש ללמוד ולהתאמן ביחידת הלימוד הקודמת - צעדים ראשונים כדי לקבל את הבסיס הטוב והנכון לנגינה במפוחית!

ביחידה זו תלמוד לנגן שירים רבים ותגיע לשליטה במפוחית בתחום שלאוקטבה וחצי. בנוסף לשירים רבים תלמד  לנגן גם קנונים, דואטים, אקורדים בסיסיים, נגינת שני תווים בטרצות ועוד טכניקות שונות לשליטה במפוחית.

  •  סוד ההצלחה וההנאה – אמון יום יומי בנגינה!!! 
 
    ב ה צ ל ח ה !

שיעור 1 - מבוא

בשיעור ראשון - מבוא זה תבין את מהותה של המפוחית ויכולותיה, ותקבל הסבר להתחלת לימוד הנגינה במפוחית!
שמח לראותך בין חברי אתר רוח המפוחית!

תוכל לראות ולקבל הרבה מידע בנושא מיוחד זה וגם ליהנות מפורומים ועדכונים בנושא המפוחית בארץ ובעולם. כמה פרטים בנושא לימוד נגינה במפוחית. המפוחית קלה ללימוד ונגינה לכל תלמיד מגיל 7, או 8 ומעלה. הלימוד - רוח המפוחית: שיטת הלימוד הנוחה והידידותית ביותר שעורים ברמות שונות מדורגות עם תווים, טאבים וכן בסרטוני וידאו והסברים רבים.

כללית:

הלימוד הוא על ידי רכישת מנוי חודשי לכל השעורים שבאתר. בשם המשתמש שלך (כתובת המייל שהכנסת) והסיסמה שבחרת תוכל להיכנס וללמוד מתי שתבחר וכמה פעמים שתרצה בכל השעורים שבאתר ללא הגבלה.

כיצד להתאמן:

כל שעור מותאם לכ- שבוע ימים של נגינה ורצוי לנגן כל יום כ - 20 עד 30 דקות. אחרי כניסה לאתר ולשיעור שבחרתה עם מפוחית ביד צפה תחילה בסרטון הוידאו המוצג בכל תחילת שיעור. ועקוב אחר ההוראות ונגן והתאמן כמה שיותר אך לא בלחץ ולא בעיפות!

סוג המפוחית:

המפוחית להתחלה יכולה להיות או דיאטונית מפוחית קטנה 10 נקבים שניתנת לרכישה באתר - או מפוחית כרומטית 12 נקבים – עם כפתור בצד לשינוי גובה הצליל בחצי טון.

מפוחית דיאטונית (בלוז) 10 נקבים - בסולם C

מפוחית כרומטית 12 נקבים

ליצירת קשר

עמי לוז 052-8796348

harmonicab@walla.com

שיעור 1 - מבוא

 

סיימת את השיעור - כל הכבוד!!

חשוב לנו לדעת איפה אתה נמצא בלימוד ואיך סיימת את השעור ולכן

אנא מלא ושלח משוב קצר על נגינת שעור זה
שם
טלפון
דואר אלקטרוני
האם ניגנת את כל הקטעים?

הקטעים שלא ניגנתי:
אהבתי במיוחד את הקטע:
הערות ושאלות

קצת מהחוויות של משתמשים שהיו פה לפניך...

כל הזכויות שמורות ‎© לעמי לוז
Powered by Artvision | Truppo Websites
Tivonet